KOLEJNE POROZUMIENIE PODPISANE!

W Świdnik Wspólna Sprawa wierzymy, że można i warto rozmawiać z każdym. Warto też szukać zbieżnych punktów i wspólnie podzielanych wartości, aby wspólnie realizować postawione cele. Dlatego w ciągu ostatnich miesięcy podpisaliśmy serię porozumień z organizacjami społecznymi oraz partiami politycznymi, by kandydaci przez te organizacje rekomendowani, startowali z list ŚWS w wyborach samorządowych. Wspólnie możemy więcej!

5 września 2018 zawarliśmy tego typu porozumienie z Polskim Stronnictwem Ludowym. To kolejne ugrupowanie, którego kandydaci znajdą się na listach wyborczych ŚWS do Rady Miasta Świdnik. Wcześniej podobne dokumenty podpisaliśmy z .Nowoczesną, SLD, Społeczną Inicjatywą Samorządową oraz Związkiem Zawodowym “Metalowcy”. Jesteśmy dumni, że na naszych listach będą (w większości) osoby bezpartyjne, przedstawiciele partii, stowarzyszeń i związku zawodowego. Jesteśmy dzięki temu jedynym lokalnym komitetem wyborczym w Świdniku, który stawia na program, drużynę i różnorodne poglądy w wyborach samorządowych. Dlatego 21 października IDŹCIE NA WYBORY i głosujcie na tych kandydatów z list Świdnik Wspólna Sprawa, których uważacie za najbardziej godnych zaufania. Wspólnie zmieńmy nasze miasto tak, by wreszcie służyło mieszkańcom, a nie pojedynczym osobom i ich znajomym. Wspólnie chcemy też dalej unowocześniać i remontować powiat świdnicki, gdzie przez ostatnie lata wykazaliśmy się rekordowym poziom inwestycji.

Do końca terminu zgłaszania kandydatów na radnych oraz kandydata na burmistrza Świdnika, będziemy zabiegali o kolejne porozumienia tego rodzaju. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą rozwoju i przebudzenia Świdnika z marazmu, do współpracy. Poniżej zapis live konferencji z Facebooka oraz mała galeria zdjęć.