NOWE NA STRONIE - GDZIE GŁOSOWAĆ W ŚWIDNIKU

Na naszej stronie dodaliśmy spis wszystkich komisji wyborczych w Świdniku oraz adresów zamieszkania wyborców do nich przypisanych. To będą bardzo ważne dla naszego miasta i powiatu wybory, bo wtedy zdecydują Państwo, czy chcą Świdnika nowoczesnego, rozwijającego się i funkcjonującego wg. przejrzystych zasad, czy kontynuacji obecnego marazmu i oglądania wizualizacji bez pokrycia. Idźcie na wybory 21 października i zabierzcie na głosowanie swoje rodziny oraz znajomych! 

Wybory samorządowe w Świdniku będą odbywały się wedle zasad podobnych do wyborów z 2010 roku. Czyli głosujemy na 1 wybranego kandydata z 1 wybranej listy do Rady Miasta, na 1 kandydata z 1 wybranej listy do Rady Powiatu, na 1 kandydata do Sejmiku z 1 wybranej listy, na 1 kandydata na stanowisko burmistrza Świdnika (spośród trzech). Nie ma już okręgów jednomandatowych, lecz 4 duże, dlatego pomagamy znaleźć właściwą komisję do głosowania i jej lokalizację:

Wszystkie niezbędne informacje ułatwiające znalezienie swojej komisji w najbliższych wyborach znajdują się w zakładce: Gdzie głosować w Świdniku. Zapraszamy!