NOWE NA STRONIE - PROGRAM DLA SENIORÓW

Na naszej stronie dodaliśmy nowy punkt Programu dla Świdnika wraz z filmem. Tym razem proponujemy Państwu konkretne, możliwe do zrealizowania punkty polepszające jakość życia Seniorów w naszym mieście i powiecie.

Jako jedyni wśród zarejestrowanych komitetów do wyborów samorządowych w Świdniku i powiecie świdnickim, idziemy do wyborów z rozbudowanym programem. Prezentujemy w nim rozwiązania służące komfortowi mieszkańców i rozwiązujące rzeczywiste problemy. Są to propozycje przemyślane i przeliczone, a przede wszystkim możliwe do wprowadzenia. Zapraszamy do zapoznania się z Programem dla Seniorów pod tym linkiem: https://swidnikwspolnasprawa.pl/program-dla-swidnika/program-dla-seniorow/

Tylko wspólnie możemy sprawić, że nasze miasto zacznie się rozwijać. Mamy dość marazmu i partyjnego sterowania miastem. Jest w nas młodość, energia i pomysły, by wprowadzać niezbędne zmiany. Dlatego prosimy o Wasze poparcie 21 października w wyborach do Rady Miasta, Rady Powiatu oraz głos na naszego kandydata na burmistrza Świdnika. Wspólnie możemy więcej!