NOWE NA STRONIE - PRZYJAZNA KOMUNIKACJA

Na naszej stronie dodaliśmy kolejny punkt Programu dla Świdnika. Tym razem proponujemy Państwu konkretne, możliwe do zrealizowania pomysły na lepszy transport publiczny w naszym mieście.

Jako jedyni wśród zarejestrowanych komitetów do wyborów samorządowych w Świdniku i powiecie świdnickim, idziemy do wyborów z rozbudowanym programem. Prezentujemy w nim rozwiązania służące komfortowi mieszkańców i rozwiązujące rzeczywiste problemy. Są to propozycje przemyślane i przeliczone, a przede wszystkim możliwe do wprowadzenia. Zapraszamy do zapoznania się z punktem programu dotyczącym komunikacji pod tym linkiem: https://swidnikwspolnasprawa.pl/program-dla-swidnika/przyjazna-komunikacja-miejska/

Tylko wspólnie możemy sprawić, że nasze miasto zacznie się rozwijać. Mamy dość marazmu i partyjnego sterowania miastem. Jest w nas młodość, energia i pomysły, by wprowadzać niezbędne zmiany. Dlatego prosimy o Wasze poparcie 21 października w wyborach do Rady Miasta, Rady Powiatu oraz głos na naszego kandydata na burmistrza Świdnika – Mariusza Wilka. Wspólnie możemy więcej!