WITAJCIE NA NASZEJ STRONIE!

Już dziś otwieramy ją żeby przedstawiać Wam elementy naszego programu dla miasta i powiatu. Działamy jako drużyna i także jej członków będziecie mogli poznać bliżej za pośrednictwem naszej strony. Zapraszamy również na nasz profil na Facebooku oraz nasz kanał YouTube. Świdnik Wspólna Sprawa wrosło w panoramę naszego miasta od 12 lat zabiegając o lepszą jakość życia dla wszystkich. Interesują nas sprawy duże, o zasięgu miejskim, jak i te, które dotyczą jednego bloku, czy ulicy. Jesteśmy zawsze tam, gdzie mieszkańcy potrzebują wsparcia i pomocy. Nie odwracamy się od ludzi i nie odgradzamy biurkami.

Autor artykułu: Jakub Osina

Dziś po raz kolejny zaczynamy kampanię samorządową, w której zamiast na sporach pomiędzy partiami chcemy się skupić na konkretnych, pozytywnych rozwiązaniach dla mieszkańców. Nie obiecamy złotych gór, ale zapewnimy, że dzięki Waszym głosom zmienimy Świdnik na miejsce lepsze do życia, pracy, nauki i wypoczynku. Pokażemy te sfery, w których naszym zdaniem miasto może funkcjonować lepiej, rozwijać się szybciej niż dotąd. Bo najważniejsze według nas są pytania takie jak: czy najpierw budować nowy urząd czy drogę do nowopowstałych bloków? czy najpierw inwestować w remont głównego placu, czy może lepiej zlikwidować nieutwardzone drogi? Czy utrzymywać dalej Straż Miejską, czy dać ludziom pieniądze na zmiany w ich najbliższym otoczeniu? Pokażemy Was odpowiedzi na te pytanie – odpowiedzi, które zawsze będą po stronie mieszkańców.

My nie stawiamy na jednego lidera. Podczas gdy inni nazywają komitety wyborcze swoim nazwiskiem, my konsekwentnie mówimy, że Świdnik to Wspólna Sprawa. Że najważniejsza jest drużyna i program. Wybierając naszych kandydatów macie pewność, że nie będą oni wykonywali partyjnych poleceń z Warszawy – bo nas wiąże tylko kontrakt jaki zawieramy w mieszkańcami. Kontrakt, którego najważniejszym elementem są propozycje programowe. Na naszych listach znajdziecie ludzi o różnych doświadczeniach, wykształceniu, a często również poglądach – ludzi, dla których jedynym wyznacznikiem działań jest wierność samemu sobie i swoim deklaracjom.

Mamy gotowe rozwiązania, które chcemy przedstawiać podczas nadchodzących tygodni. Wracajcie często na naszą stronę, nasz facebookowy profil czy kanał YouTube. Niemal codziennie znajdziecie tam nowe informacje i propozycje. Dyskutujcie z nami, przesyłajcie swoje pomysły, dzielcie się problemami, które zauważycie. Tylko w ten sposób uda nam się wspólnie zmienić Świdnik.

Jakub Osina